sprinter3-2Najważniejszy jest Pasażer. Z takim założeniem firma Maro Tur rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku i od tamtej pory z powodzeniem do tego założenia się stosuje. Obsługujemy turystykę krajową oraz zagraniczną na terenie całej Europy. Współpracujemy z licznymi biurami podróży i ośrodkami wypoczynkowymi w całej Polsce.

Świadczymy usługi dużymi, komfortowymi, przestronnymi pojazdami wyposażonymi w klimatyzację, dvd, barek oraz toalety. Nasz personel jest miły, uprzejmy i w każdej chwili chętny do pomocy. Każdy z kierowców posiada duże doświadczenie i będąc zawsze wypoczętym dba o to, aby nasi Klienci mogli szybko oraz bezpiecznie dotrzeć do celu podróży. Ponadto nasza załoga cyklicznie uczestniczy w szkoleniach dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym i ekologicznej jazdy.

NFB_IMG_1438002545351asze wysiłki w dążeniu do jak najwyższej jakości usług zostały docenione, dzięki czemu zostaliśmy oficjalnym przewoźnikiem koszykarzy ekstraklasy AZS Koszalin oraz drużyny kobiecej piłki ręcznej Energa AZS Koszalin.

Dużą część naszych usług obejmuje dowóz dzieci do szkół na terenie gminy Polanów i Malechowo, a także obsługa regularnej linii Polanów-Koszalin-Polanów, wyjazdy narciarskie, wyjazdy firmowe (przewozy pracownicze, szkolenia, spotkania integracyjne), transfery na lotniska, pielgrzymki, wesela oraz inne imprezy okolicznościowe.

Prowadzimy wynajem komfortowych autobusów, mikrobusów i samochodów osobowych, Nasz tabor jest nowoczesny i zróżnicowany. Posiadamy pojazdy mieszczące ponad 50 osób jak i mniejsze do 9 osób.

Zapraszamy do współpracy.