Poznaj naszą
flotę busów i autobusów

Bus Mercedes-Benz Sprinter

typ pojazdu: BUS ilość miejsc: 22
Marka: MERCEDES-BENZ klimatyzowany: tak
Model: SPRINTER DVD: tak

 

Mercedes-Benz Sprinter z 2021 roku to wysokiej klasy klimatyzowany bus, posiadający w swoim wyposażeniu komfortowe rozkładane i rozsuwane fotele z pasami bezpieczeństwa oraz stolikami, umożliwiające w wygodnej pozycji oglądanie filmów na DVD, porty USB, jak również kontakty, dzięki którym pozostaniesz w stałym kontakcie, bez obaw o rozładowany telefon, ze znajomymi i rodzinom podczas swojej podróży, GPS oraz systemy: ABS, ESP, SRS.

Sprinter oprócz kierowcy zabierze w bezpieczną podróż 22 osoby oraz jednego pilota, który dzięki mikrofonowi znajdującemu się na pokładzie busa, będzie mógł opowiadać o miejscach Państwa otaczających.

Mercedes-Benz Tourismo

typ pojazdu: AUTOBUS ilość miejsc: 53
Marka: MERCEDES-BENZ klimatyzowany: tak
Model: TOURISMO DVD: tak

 

Mercedes-Benz Tourismo to wysokiej klasy klimatyzowany autokar, posiadający w swoim wyposażeniu komfortowe rozkładane i rozsuwane fotele z pasami bezpieczeństwa, podnóżkami oraz stolikami, DVD, które umili każdą dłuższą podróż, mikrofon, barek oraz WC. Bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas najważniejsze, dlatego Tourismo posiada systemy: ABS, ESP, SRS.

Mercedes to idealny autobus na dalsze podróże większą grupą, ponieważ, oprócz kierowcy, zabierze on 53 osoby oraz 2 pilotów.

Mercedes-Benz Tourismo

typ pojazdu: AUTOBUS ilość miejsc: 56
Marka: MERCEDES-BENZ klimatyzowany: tak
Model: TOURISMO DVD: tak

 

Drugi z naszych wysokiej klasy Mercedesów-Benz Tourismo, z komfortowymi rozkładanymi i rozsuwanymi fotelami posiadającymi pasy bezpieczeństwa oraz z podnóżkami i stolikami, niezawodną klimatyzacją podczas gorących dni, DVD by każda podróż mijała szybciej i milej, mikrofon, barek oraz WC. Bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas najważniejsze, dlatego Tourismo posiada systemy: ABS, ESP, SRS.

Mercedes zabierze ze sobą w daleką i bliską podróż, oprócz kierowcy, aż 56 osób i jednego pilota!

Mercedes-Benz Tourismo

typ pojazdu: AUTOBUS ilość miejsc: 52
Marka: MERCEDES-BENZ klimatyzowany: tak
Model: TOURISMO DVD: tak

 

Mercedes-Benz Tourismo z 52 miejscami oraz 2 miejscami dla pilotów i miejscem dla kierowcy, posiadający wygodne rozkładane i rozsuwane fotele wraz z pasami bezpieczeństwa oraz podnóżkami i stolikami, klimatyzację, która chłodzi atmosferę w gorące dni, DVD, mikrofon, barek oraz WC. Bezpieczeństwo pasażerów jest dla nas najważniejsze, dlatego Tourismo posiada systemy: ABS, ESP, SRS.