Wynajem autobusów Koszalin

Busy i autobusy do wynajęcia

Firma Maro Tur proponuje wynajem autobusów razem z doświadczonym kierowcą. Obszarem naszej działalności jest Koszalin i pobliskie miejscowości, jednak usługa dostępna jest też dla osób zainteresowanych dalszymi dystansami. Jesteśmy profesjonalnym przewoźnikiem, działającym w branży od 25 lat. Dlatego możemy zapewnić wysoką jakość usług, a także komfortowe warunki w trakcie podróży naszymi pojazdami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i do rezerwacji wygodnych busów.

Wynajem busów Koszalin Maro Tur

Wynajem busów na wyjazdy integracyjne, szkolne i pielgrzymki

Realizujemy wynajem busów na potrzeby wyjazdów integracyjnych i wyjazdów firmowych. Wycieczka zorganizowana dla pracowników przedsiębiorstwa to idealny sposób na ich lepszą motywację. Z pomocą naszej firmy taka podróż minie bez zbędnych opóźnień i utrudnień na trasie. Do dyspozycji klientów oddajemy komfortowe pojazdy zaopatrzone w niezbędne udogodnienia, takie jak klimatyzacja, rozkładane fotele czy sprzęt multimedialny. Jest to szczególnie ważne na dłuższych trasach, zwłaszcza międzynarodowych, które także obsługujemy.

Mamy duże doświadczenie w obsłudze wycieczek szkolnych czy pielgrzymek, regularnie współpracujemy z lokalnymi instytucjami oraz przedsiębiorcami.

Zapewniamy wynajem busów i autokarów na bardzo atrakcyjnych warunkach. Cennik usług przewozowych ustalamy indywidualnie. Ostateczny koszt wypożyczenia pojazdu razem z kompetentnym kierowcą uzależniony jest od długości trasy oraz liczby pasażerów. Proponujemy również szkolenia dla kierowców zawodowych.

Wynajem autobusów na imprezy rodzinne

Proponujemy wynajem autokaru na dowolną okazję. Nasze komfortowe pojazdy sprawdzą się doskonale do przewozu gości weselnych spod urzędu lub kościoła do sali, w której organizowane jest przyjęcie ślubne. Dysponujemy dużą flotą autobusów, dlatego możemy obsłużyć dowolną liczbę pasażerów. Polecamy się również na inne uroczystości rodzinne, które wymagają transportu osób w odpowiednich warunkach. Kierowcy obsługujący uczestników podróży wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, dlatego zapewniamy przyjazną atmosferę na trasie. 

Koszalin - busy do wynajęcia - Maro Tur