Przewozy międzynarodowe Koszalin

Nasza firma proponuje profesjonalne przewozy międzynarodowe na potrzeby przedsiębiorców, instytucji publicznych oraz klientów indywidualnych. Już od wielu lat organizujemy wycieczki autobusowe do różnych zakątków Europy oraz polskich miejscowości. W Maro Tur współpracujemy ze sztabem kompetentnych kierowców, którzy w swojej karierze przemierzyli tysiące kilometrów z zadowolonymi pasażerami. Wyjazdy zagraniczne z nami są zawsze udane, dodatkowo zapewniamy atrakcyjny cennik usług przewozowych ustalany indywidualnie dla zainteresowanych.

Sprawdź przewozy międzynarodowe koszalin

Międzynarodowy przewóż osób – wycieczki autobusowe

Obszarem działalności Maro Tur jest Koszalin oraz pobliskie gminy. Do współpracy zapraszamy lokalne biura turystyczne, które nie dysponują własnymi środkami transportu. Wspólnie zorganizujemy udane podróże do najciekawszych miejscowości w Europie! Do dyspozycji klientów oddajemy nasze komfortowe autobusy, które gwarantują pasażerom wszelkie wygody. Pojazdy zaopatrzone są w m.in.:

  • klimatyzację,
  • rozkładane fotele,
  • minibarek,
  • toaletę,
  • sprzęt DVD.

Międzynarodowe usługi transportowe – nowoczesne auta

Nowoczesna flota pojazdów, którą dysponujemy, doskonale sprawdzi się również na pielgrzymki! Na terenie Europy zlokalizowanych jest wiele ośrodków religijnych, do których co roku przyjeżdżają miliony wiernych z całego kontynentu. Chętnie podejmiemy się współpracy z przedstawicielami lokalnych parafii, którzy planują zorganizować w najbliższym czasie wyjazd dla członków wspólnoty. Na stanie mamy dużo wygodnych autokarów, dzięki czemu możemy obsłużyć znaczną liczbę pasażerów jednocześnie.

Przewozy osób transportem międzynarodowym

Oferta Maro Tur sprawdzi się również dla osób prywatnych planujących wyjazd zagraniczny w gronie znajomych i rodziny. Organizacja udanej podróży dla większej liczby urlopowiczów to duże przedsięwzięcie, w którego realizacji chętnie pomożemy. Zapewnimy wygodny i nowoczesny środek transportu na dowolną liczbę uczestników i do ich dyspozycji oddamy naszych doświadczonych kierowców, którzy wyróżniają się wysoką kulturą osobistą. Usługa przewozowa dostępna jest w dowolnym terminie wyznaczonym przez klienta. Cena transportu uzależniona jest od długości trasy oraz liczby uczestników wycieczki autobusowej.