Przewozy pasażerskie Koszalin

W Maro Tur oferujemy prywatne przewozy autokarowe krajowe, dostępne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jako doświadczony, koszaliński przewoźnik z wieloletnim stażem w branży zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy i profesjonalizm. Proponujemy komfortowy transport osób obsługiwany przez kompetentnych i sympatycznych kierowców, którzy zatroszczą się o wszystkich uczestników podróży na trasie. Polecamy się na potrzeby wyjazdów o dowolnym profilu, organizowanych przez instytucje publiczne, przedsiębiorców itp.

Obszarem działalności Maro Tur  jest Koszalin i okolice, jednak realizujemy również przewozy autokarowe do innych części Polski. Polecamy się szczególnie firmom z dowolnej branży, którym potrzebny jest niezawodny dowóz pracowników do miejsca zatrudnienia. Możemy zaproponować korzystne warunki stałej współpracy i terminowość przejazdów. To dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców potrzebujących taniej opcji dojazdu dla swoich pracowników mieszkających z dala od zakładu pracy.

Prywatne przewozy autokarowe krajowe

Prywatne przewozy autokarowe – krajowy przewóz osób

Nasze niezawodne przewozy pasażerskie polecamy również lokalnym klubom i ośrodkom sportowym. Zapewniamy terminowy transport zawodników na treningi, zgrupowania czy mistrzostwa, do dowolnego miejsca na terenie kraju. Na potrzeby sportowców oddajemy rozbudowaną flotę nowoczesnych pojazdów, wyposażonych w wiele udogodnień. Nasze autokary są klimatyzowane i zaopatrzone w sprzęt do odtwarzania filmów, który przyda się zwłaszcza na dłuższych trasach.

Przewóz osób Koszalin

Profesjonalny przewóz osób z Maro Tur to dobre rozwiązanie dla organizatorów wycieczek zorganizowanych. Oferujemy wynajem komfortowych autobusów na wyjazdy integracyjne dla pracowników do dowolnych miejscowości. Polecamy się też na potrzeby pielgrzymek, wycieczek szkolnych oraz kolonii. Proponujemy atrakcyjne ceny dla placówek edukacyjnych oraz instytucji publicznych z województwa zachodniopomorskiego i całego kraju. W zakres usług naszej firmy wchodzi też obsługa stałych połączeń autobusowych, według rozkładu jazdy dostępnego na naszej stronie internetowej.