Nasi pasażerowie mogą nabywać bilety jednorazowe oraz miesięczne.

Honorujemy ulgi ustawowe na przejazdy jednorazowe i miesięczne jakie ustanowione są prawem dla osób uprawnionych.

Sprzedaż biletów prowadzą nasi kierowcy w autobusach. Bilety miesięczne można nabywać w punkcie sprzedaży biletów: Sklep zoologiczno – wędkarski,
ul. Wolności 18 B w Polanowie.

Poniższe rozkłady jazdy obowiązują od 31 sierpnia 2020 roku

do odwołania. Ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji związanej z koronawirusem możliwe są kolejne zmiany.

Poniedziałek - PiątekSobota
Koszalin - Dworzec PKS/ stanowisko 3 [02]05:4507:0008:0009:3010:1511:0011:5513:4015:2515:3016:2017:2019:2005:4507:4513:1515:25
Koszalin - CK105 [02]05:5007:0508:0509:3510:2011:0512:0013:4515:3015:3516:2517:2519:2505:5007:5013:2015:30
Koszalin - Kaplica Wojskowa [02]05:5507:1008:1009:4010:2511:1012:0513:5015:3515:4016:3017:3019:3005:5507:5513:2515:35
Koszalin - Zielona [02]05:5607:1108:1109:4110:2611:1112:0613:51 15:3615:4116:3117:3119:3105:5607:5613:2615:36
Koszalin - Św. Wojciecha [02]05:5707:1208:1209:4210:2711:1212:0713:5215:3715:4216:3217:3219:3205:5707:5713:2715:37
Koszalin - Chełmoniewo [02]05:5807:1308:1309:4310:2811:1312:0813:5315:3815:4316:3317:3319:3305:5807:5813:2815:38
Maszkowo [01]06:0307:1708:1709:4710:3311:1712:1313:5815:4315:4716:3817:3819:3806:0308:0313:3315:43
Maszkowo I [04]06:0407:1808:1809:4810:3411:1812:1413:5915:4415:4816:3917:3919:3906:0408:0413:3415:44
Węgorzewo/skrzyżowanie [06]06:0607:2008:2009:5010:3611:2012:1614:0115:4615:5016:4117:4119:4106:0608:0613:3615:46
Szczeglino Kolonia [08]06:0807:2208:2209:5210:3811:2212:1814:0315:4815:5216:4317:4319:4306:0808:0813:3815:48
Szczeglino [09]06:1007:2408:2409:5410:4011:2412:2014:0515:5015:5416:4517:4519:4506:1008:1013:4015:50
Mokre [12]06:1307:2708:2709:5710:4311:2712:2314:0815:5315:5716:4817:4819:4806:1308:1313:4315:53
Mokre I [14]06:1407:2808:2809:5810:4411:2812:2414:0915:5415:5816:4917:4919:4906:1408:1413:4415:54
Mokre II [16]06:1507:2908:2909:5910:4511:2912:2514:1015:5515:5916:5017:5019:5006:1508:1513:4515:55
Kościernica [18]06:1807:3208:3210:0210:4811:3212:2814:1315:5816:0216:5317:5319:5306:1808:1813:4815:58
Nacław [19]06:2407:3808:3810:0810:5411:3812:3414:1916:0416:0816:5917:5919:5906:2408:2413:5416:04
Nadbór [22]06:2807:4208:4210:1210:5812:3814:2216:0717:0318:0320:0306:2808:2813:5816:07
Dadzewo [24]06:3107:4508:4510:1511:0112:4114:2516:1017:0618:0620:0606:3108:3114:0116:10
Jacinki [26]06:3407:4808:4810:1811:0412:4414:2816:1317:0918:0920:0906:3408:3414:0416:13
Polanów/Koszalińska [30]06:3707:5108:5110:2111:0712:4714:3116:1617:1218:1220:1206:3708:3714:0716:16
Polanów Koszalińska [32]06:3807:5208:5210:2211:0812:4814:3216:1717:1318:1320:1306:3808:3814:0816:17
Garbno11:4216:12
Cetuń11:4716:17
Rosocha11:5016:20
Gilewo11:5316:23
Polanów/Zacisze11:5616:26
Polanów/Dworzec – Centrum Przesiadkowe06:3907:5308:5310:2311:0911:5812:4914:3316:1816:2817:1418:1420:1406:3908:3914:0916:18

Poniedziałek - PiątekSobota
Polanów/Dworzec – Centrum Przesiadkowe05:0005:5006:3006:4508:0009:1010:3012:1013:1013:5515:1016:1018:1505:0006:4512:1014:15
Polanów/ul. Koszalińska [29]05:0105:5106:4608:0109:1110:3112:1113:5615:1116:1118:1605:0106:4612:1114:16
Jacinki [25]05:0405:5406:4908:0409:1410:3412:1413:5915:1416:1418:1905:0406:4912:1414:19
Dadzewo [23]05:0705:5706:5208:0709:1710:3712:1714:0215:1716:1718:2205:0706:5212:1714:22
Nadbór [21]05:1006:0006:5508:1009:2010:4012:2014:0515:2016:2018:2505:1006:5512:2014:25
Polanów/ul. Zacisze06:3213:12
Gilewo06:3513:15
Rosocha06:3813:18
Cetuń06:4113:21
Garbno06:4613:26
Nacław [20]05:1406:0406:5006:5908:1409:2410:4412:2413:3014:0915:2416:2418:2905:1406:5912:2414:29
Kościernica [17]05:2006:1006:5607:0508:2009:3010:5012:3013:3614:1515:3016:3018:3505:2007:0512:3014:35
Mokre II [15]05:2306:1407:0007:0908:2309:3410:5412:3413:4014:1915:3416:3418:3905:2307:0912:3414:39
Mokre I [13]06:2406:1507:0107:1008:2409:3510:5512:3513:4014:2015:3516:3518:4005:2407:1012:3514:40
Mokre [11]05:2506:1607:0207:1108:2509:3610:5612:3613:4214:2115:3616:3618:4105:2507:1112:3614:41
Szczeglino [10]05:2706:1807:0407:1308:2609:3810:5812:3813:4414:2315:3816:3818:4305:2707:1312:3814:43
Szczeglino Kolonia [07]05:2906:2007:0607:1508:2809:4011:0012:4013:4614:2515:4016:4018:4505:2907:1512:4014:45
Węgorzewo/skrzyżowanie [05]05:3106:2207:0807:1708:3209:4211:0212:4213:4814:2715:4216:4218:4705:3107:1712:4214:47
Maszkowo I [03]05:3306:2407:1007:1908:3409:4411:0412:4413:5014:2915:4416:4418:4905:3307:1912:4414:49
Maszkowo [02]05:3406:2507:1107:2008:3509:4511:0512:4513:5114:3015:4516:4518:5005:3407:2012:4514:50
Koszalin - Chełmoniewo [01]05:4006:3107:1707:2608:4109:5111:1112:5113:5714:3615:5116:5118:5605:4007:2612:5114:56
Koszalin - Św. Wojciecha [01]05:4106:3207:1807:2708:4209:5211:1212:5213:5814:3715:5216:5218:5705:4107:2712:5214:57
Koszalin -Zielona [01]05:4206:3307:1907:2808:4309:5311:1312:5313:5914:3815:5316:5318:5805:4207:2812:5314:58
Koszalin - Moniuszki [01]05:4406:3507:2107:3008:4309:5511:1512:5514:0114:4015:5516:5519:0005:4407:3012:5515:00
Koszalin -Urząd Pracy [01]05:4606:3707:2307:3708:4509:5711:1712:5714:0314:4215:5716:5719:0205:4607:3712:5715:02
Koszalin - Plastyk [01]05:4806:3907:2507:3908:4909:5911:1912:5914:0514:4415:5916:5919:0405:4807:3912:5915:04
Koszalin -Dworzec PKS [02]05:5206:4307:2907:4308:5310:0311:2313:0314:0914:4816:0317:0319:0805:5207:4313:0315:08

Poniedziałek - Piątek
Drzewiany [48]06:00
Kępsko skrzyżowanie [46]06:02
Kępiny skrzyżowanie [44]06:05
Żydowo I [43]06:10
Żydowo [40]06:13
Leśniczówka Wierz. Las [38]06:14
Jar. pol. [36]06:20
Polanów/Bobolicka [34]06:23
Polanów/Dworzec – Centrum Przesiadkowe06:24

Poniedziałek - Piątek
Polanów/Dworzec – Centrum Przesiadkowe16:30
Polanów/Bobolicka [35]16:31
Jar. Pol [37]16:34
Leśniczówka Wierzch Las [39]16:38
Żydowo [41]16:43
Żydowo I [42]16:45
Kępiny skrzyżowanie [45]16:49
Kępsko I skrzyżowanie [47]16:52
Drzewiany [49]16:54